Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Cross Śrem Grand Prix

25 września, 2022 @ 12:00 am 1:00 am

Śremski Sport wraz z Gminą Śrem oraz PGO S.A. Odlewnia Żeliwa, Odział w Śremie i Nadleśnictwem Konstantynowo zapraszają na cztery biegi w cyklu „Grand Prix Cross”- biegnij z duchem.

Będą to biegi crossowe na dystansie ok. 5 km po leśnych ścieżkach znajdujących się obok Śremskiego Zalewu między Psarskiem a Szymanowem. Start będzie znajdował się przy wiacie nad zalewem u zbiegu ulic Malczewskiego i Brzozowej, a meta przy Orliku Psarskie. Będą to wymagające biegi z licznymi podbiegami i zbiegami.

Śremski Sport zaprasza biegaczy ze Śremu i okolic do wzięcia udziału w całym cyklu „Grand Prix Cross” – biegnij z duchem. Warunkiem sklasyfikowania w końcowej Gran Prix jest udział w co najmniej trzech z czterech biegów. Wpisowe na każdy bieg wynosi 30 zł, można także zapisać się od razu na wszystkie biegi tego cyklu i zapłacić tylko 100 zł.

Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma medal, a medale z czterech crossów utworzą całość.

Wręczenie nagród za całe Grand Prix odbędzie się po zakończeniu czwartego biegu i obejmować będzie klasyfikacje open oraz klasyfikacje w poszczególnych kategoriach. Szczegóły można znaleść tutaj.

30zł

Śremski Sport

61 222 86 80

Zobacz witrynę: Organizator

Śremski Sport

Stanisława Staszica 1a
Śrem, wielkopolskie 63-100 Polska
+ Google Map
61 222 86 80
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.