Sport TAK, alkohol NIE – trzeba tylko wypełnić dzieciom czas

0
4563

Śremski Klub Sportowy Warta po raz kolejny zorganizował dla dzieci sportowo – profilaktyczne półkolonie pod nazwą Sport TAK, alkohol NIE. Zajęcia o charakterze sportowym odbywały się w trzech grupach szkoleniowych. Grupy podzielone zostały ze względu na wiek.

Sport TAK, alkohol NIE   trzeba tylko wypełnić dzieciom czas

Głównym celem naszej działalności było ukazanie sportu jako alternatywy wobec zagrożeń wynikających z picia alkoholu. W działaniu naszym przyświecał nam cel zagospodarowania wolnego czasu dzieci i młodzieży poprzez aktywny wypoczynek, co za tym idzie byliśmy alternatywą dla niepożądanych zachowań.

Jesteśmy przekonani, że postawione cele zrealizowaliśmy i uczestnicy będą w przyszłości budowali pozytywny obrazu spędzania czasu wolnego od zajęć pozaszkolnych. Na pewno uczestnicy półkolonii pogłębiać będą naturalne systemy wzajemnego wsparcia, jak koleżeństwo, przyjaźń.

Dominik Sworowski, prezes ŚKS Warta Śrem

W półkoloniach udział wzięło ponad 70 dzieci. Oprócz zajęć sportowych, dzieci odwiedziły między innymi stadion we Wrocławiu oraz największą w Polsce wystawę klocków LEGO.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPomoc dla rodziny z Mełpina! Cały czas potrzebna jest POMOC!
Następny artykułMarihuana w piwnicy w Śremie na Jezioranach
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here