Ewakuacja szkoły w Książu Wielkopolskim

0

Do ewakuacji uczniów oraz pracowników doszło w szkole w Książu Wielkopolskim w związku z pojawiającym się dziwnym zapachem. Początkowo podejrzewano ulatniający się gaz. Ustalono jednak, że nie doszło do żadnej awarii instalacji gazowej, a odczuwalny w powietrzu intensywny zapach pochodzi z innego źródła.

Ponad 20 uczniom podano tlen, a trzech przewieziono do szpitala na obserwację.

Obecnie prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie, o której powiadomiony został Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu – Delegatura w Lesznie.

[pe2-image src=”http://lh6.ggpht.com/-5tf7qUsTMqQ/VDzuPXOwROI/AAAAAAAABp8/L0T84ASH3Tk/s144-c-o/szkola_ksiaz.jpg” href=”https://picasaweb.google.com/104255705996819409640/20141014#6069988345489933538″ caption=”Do ewakuacji uczniów oraz pracowników doszło w szkole w Książu Wielkopolskim w związku pojawiającym się dziwnym zapachem. Początkowo podejrzewano ulatniający się gaz. Ustalono jednak, że nie doszło do żadnej awarii instalacji gazowej, a odczuwalny w powietrzu intensywny zapach pochodzi z innego źródła bądź źródeł.Ponad 20 uczniom podano tlen, a trzech przewieziono do szpitala na obserwację.Obecnie prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie, o której powiadomiony został Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu – Delegatura w Lesznie.źródło zdjęcia: Szkoła w Książu Wlkp.” type=”image” alt=”szkola_ksiaz.jpg” ]

źródło: Szkoła w Książu Wlkp.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł2 Sztafeta 20 października 4x2400m w Śremie
Następny artykułDobry występ bokserów Warty Śrem podczas Otwartych Mistrzostw Poznania

Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here