Drzwi Otwarte w śremskiej szkole języków obcych Gaduła

0
270

Gaduła – nauka języków obcych w Śremie zaprasza już w najbliższą sobotę, tj. 13 czerwca na Dzień Otwarty w godzinach 13.00-15.00. Można zatem przy okazji spaceru, czy nawet wyjścia do sklepu, zajrzeć do Gaduły i dowiedzieć się o szczegółach zapisów na nowy rok szkolny.W tej chwili tworzone są grupy i listy chętnych. Jest już gotowy grafik kursów, a więc można uzyskać bardzo konkretne informacje i zarezerwować miejsce dla siebie lub dla dziecka.

Warto również skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty cenowej na przyszłoroczny kurs – 65zł/mc przy podpisaniu deklaracji już w czerwcu.

Dla najmłodszych odbędzie się konkurs plastyczny w którym oprócz słodkich niespodzianek będzie można wygrać również bezpłatny miesiąc nauki w Gadule!

Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Gaduły przy ulicy Paderewskiego 2, w Śremie.

więcej informacji na stronie internetowej: www.gadula.naszsrem.pl

Drzwi Otwarte w śremskiej szkole języków obcych Gaduła
Drzwi Otwarte w śremskiej szkole języków obcych Gaduła
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzień Dziecka w Gimnazjum nr 1
Następny artykułLech Poznań dziękuje… kibicom z Warszawy za doping
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here