Biesiada seniorów w Przedszkolu Pod Wierzbami

0
376

W środę 3 lutego br. dzieci z grupy Słoneczka z Przedszkola Pod Wierzbami w Śremie uczciły Dzień Babci i Dziadka występami artystycznymi. Tańczyły, grały na instrumentach, śpiewały w języku angielskim oraz recytowały w tym języku wierszyk.

Biesiada seniorów w Przedszkolu Pod Wierzbami
Biesiada seniorów w Przedszkolu Pod Wierzbami

Dziadkowie zgotowali swoim wnukom gromkie brawa. Po odśpiewaniu wiązanki “Sto lat” wnuczęta wręczyły swoim dziadkom laurki z życzeniami. Spotkanie miało również część rozrywkową. Seniorzy przy słodkim poczęstunku i kawie zaśpiewali ze swoimi wnukami “Szła dzieweczka do laseczka” oraz “Zagraj mi piękny Cyganie”.

Odgadywali również piosenki polskie i zagraniczne po krótkim wstępie muzycznym w zabawie “Jaka to melodia”. Rozpoznawali także tytuły filmów na podstawie fragmentów kolorowych zdjęć. Konkursy cieszyły się dużym powodzeniem. Dorośli z uśmiechem na twarzy i podziękowaniami za miłe spotkanie opuszczali przedszkole.

Liliana Łucka, Przedszkole Pod Wierzbami w Śremie

Biesiada seniorów w Przedszkolu Pod Wierzbami
Biesiada seniorów w Przedszkolu Pod Wierzbami

galeria zdjęć z wydarzenia na stronie internetowej przedszkola: http://www.podwierzbami.naszsrem.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPierwszy medal Wodnika Śrem w pływackim Pucharze Silesia w Katowicach
Następny artykułCzy w styczniu na śremskich drogach było bezpiecznie?
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here