Basen w Śremie zamknięty! Wodnik Śrem zmuszony do odwołania zajęć!

3
384

W dniu wczorajszym tj. 27 sierpnia Klub Sportowy Wodnik Śrem otrzymał oficjalną informację ze strony spółki Śremski Sport o zamknięciu obiektu basenowego z powodu katastrofalnego stanu technicznego.

W związku z tym z przykrością zawiadomił, iż zawieszamy działalność Szkółki Pływackiej Żabka, która miała ruszyć z dniem 2 września.

Wydał również oświadczenie:

W związku z zamknięciem basenu klub przygotowuje się do prowadzenia treningów na jednym z pobliskich basenów(prawdopodobnie Kościan lub Gostyń). Do czasu ustalenia miejsca treningów i harmonogramu dojazdów klub będzie realizował program treningów na lądzie. Prosimy śledzić na bieżąco naszą stronę internetową.

Zarząd Klubu KS Wodnik Śrem

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułW sobotę na Plaży Miejskiej w Śremie będziemy żegnali lato.
Następny artykuł(nie) Bezpieczne zabawki
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here