|

Święto Stęszewa 2022: Grzegorz Hyży, PECTUS [ZAPROSZENIE]

W najbliższy weekend 25-26 czerwca na stadionie KS Lipno Stęszew ul. Trzebawska 15 odbędzie się “Święto Stęszewa 2022” podczas których liczne atrakcje będą kończyć wieczorne występy gwiazd muzyki.

W sobotni dzień, 25 czerwca od godziny 12:00 będzie można skorzystać z różnych stoisk handlowych bądź gastronomicznych. Oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 17:00 po których nastąpi program dzia dzieci oraz koncert Igi Andrzejczak. Następnie przyjdzie czas na koncert gwiazdy wieczoru:

Grzegorz Hyży – godz. 20:00

Wokalista i autor tekstów, finalista trzeciej edycji programu X Factor. W kwietniu 2014 wydał debiutancki singel, “Na chwilę”, który umieścił na pierwszym albumie studyjnym, zatytułowanym “Z całych sił”. W 2017 roku nagrał w duecie z Kayah singiel “Podatek od miłości”, który został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej filmu o tym samym tytule. W 2018 był jednym z trenerów dziewiątej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Teraz powraca z nowym singlem “Kochanie to ja!” który zapewne usłyszymy podczas koncertu.

 

Niedzielne świętowanie (26 czerwca) świętowanie upłynie pod znakiem atrakcji dla dzieci i młodzieży, by następnie na scenie pojawił się:

PECTUS – godz. 20:00

W maju 2012 roku ukazuje się pierwszy utwór zespołu, zagrany i zaśpiewany w braterskim składzie – „Dla Ciebie”. Zespół tworzą: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew). Następnie za sprawą wielu rozgłośni radiowych, Polacy spacerują wraz z zespołem po malowniczych uliczkach i zakamarkach stolicy Katalonii. “Barcelona” (muz./sł. Tomasz Szczepanik), staje się przebojem. Nowy PECTUS rozbrzmiewa coraz śmielej, ciężko pracując na swój sukces. Kolejny rozdział zostanie napisany podczas niedzielnego koncertu.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.