Capchem Cup 2022 - młodzi piłkarze już w czerwcu zagrają w Śremie!

Capchem Cup 2022 – młodzi piłkarze już w czerwcu zagrają w Śremie!

Jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Wielkopolsce zostanie rozegrany 25 i 26 czerwca na stadionie miejskim w Śremie. Udział w turnieju potwierdza coraz więcej drużyn z całej Polski.

Zeszłoroczna edycja Capchem Cup zgromadziła niemal 600 młodych zawodników, którzy reprezentowali 54 drużyny. Było to największe sportowe wydarzenie w gminie Śrem minionego roku. Podobna frekwencja spodziewana jest obecnie, a zgłoszenia wciąż trwają.

Kluby zainteresowane udziałem w turnieju mogą zgłaszać swoje kandydatury za pomocą strony internetowej Warty Śrem. W tegorocznej edycji rozgrywki będą podzielone na 4 kategorie wiekowe: rocznik 2014, 2013, 2012 i 2011.

Drużyny w starszych rocznikach, czyli 2011 oraz 2012 zmierzą się w systemie gry 7×7 (kategoria Orlik). Natomiast zawodnicy młodszych roczników, czyli 2013 oraz 2014 zagrają w systemie 5×5 (kategoria Żak).

Turniej zostanie podzielony na dwie części. Pierwszego dnia drużyny zawalczą w eliminacjach, natomiast w dniu finału – o zwycięstwo w zawodach. Rywalizacja zostanie rozegrana na 8 boiskach, które zostaną przygotowane na stadionie miejskim oraz boisku bocznym.

Biorące udział w wydarzeniu drużyny otrzymają posiłki regeneracyjne, napoje, medale oraz upominki dla wszystkich zawodników i trenerów, a także vouchery od partnera technicznego dla zwycięskich drużyn. Na wszystkich uczestników turnieju będzie czekać także atrakcja przygotowana przez głównego sponsora turnieju firmy Capchem Poland, budującego zakład produkcji elektrolitu w Śremie.

Liczymy, że tegoroczna edycja, również jak w roku ubiegłym, będzie wyzwalać czystą energię, a turniej zapewni uczestnikom oraz gościom wyjątkowe emocje. Wszelkie niezbędne informacje na temat zgłoszeń do turnieju, można znaleźć na oficjalnej stronie Warty (wartasrem.pl) w zakładce Capchem Cup lub pod numerem telefonu + 48 661 035 808.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.