Policja
|

Śrem: Obywatel Ukrainy metalową rurką uderzał swojego współlokatora!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali agresywnego 39-latka. Metalową rurką uderzał on swojego współlokatora, z którym był w konflikcie. Decyzją prokuratora podejrzany jest pod dozorem Policji, ma zakaz opuszczania kraju i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

1 lutego br., około godz. 06.30, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że na stacje paliw w Śremie wszedł zakrwawiony, pobity mężczyzna i prosi o pomoc.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci patrolówki. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce to 52-letni obywatel Ukrainy poinformował ich o tym, że przyszedł na stację paliw, bo jego współlokator, z którym zamieszkuje, znęca się nad nim i od wczoraj bije go. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na liczne obrażenia ciała, które miał mężczyzna i natychmiast wezwali pogotowie. 52-latek trafił do szpitala.

Policjanci, w miejscu zamieszkania, zatrzymali 39-letniego obywatela Ukrainy jako osobę podejrzaną o uszkodzenie ciała 52 – latka. Okazało się, że zatrzymany miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy, którą zajęli się kryminalni.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zamieszkujący razem mężczyźni pokłócili się. Młodszy z nich miał pretensje do współlokatora i wszystko wskazuje na to, że pobił 52-latka metalową rurką.

Agresywny 39-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i został przesłuchany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

Decyzją prokuratora podejrzany jest pod dozorem Policji, ma zakaz opuszczania kraju, nakaz opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonym i zakaz zbliżania się do niego.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.