Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie… Po koncercie w Czempiniu zaginęły barierki.

W sobotę, 11 maja br. w Czempiniu po zmaganiach sportowych Mistrzostw Polski w Duathlonie odbył się koncert Piotra Cugowskiego.

W minioną sobotę, Czempiń był w centrum sportowej rywalizacji, ponieważ odbywały się tam Mistrzostwa Polski w Duathlonie na dystansie średnim 10 km biegania, 60 km jazdy na rowerze, oraz ponownie 10 km biegania.

Przypomnijmy, że to historyczna data nie tylko dla miasta Czempinia ale także dla całego Polskiego multisportu. Pierwszy raz bowiem w historii, odbędą się w Polsce Mistrzostwa w Duathlonie na dystansie średnim. Co ważne mistrzostwa odbywać się będą zarówno w klasyfikacji Pro Elity, młodzieżowców U23 ale także wśród amatorów, gdzie będzie prowadzona klasyfikacja wiekowa co 5 lat.

Wydarzenie to stało na bardzo wysokim poziomie i zgromadziło wiele osób z różnych części kraju, także wielu ze Śremu.

Po zmaganiach sportowych, przyszedł czas na relaks… Dla wszystkich uczestników, osób przyjezdnych odbył się koncert Piotra Cugowskiego.

I na tym można by zakończyć pisanie, ale zdarzyła się rzecz bez precedensu… Płotki / barierki, które gwarantowały bezpieczeństwo uczestnikom koncertu zaginęły.

Obecnie Centrum Kultury Czempiń poszukuje zaginione płotki i prosi wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć o kontakt – przecież jest zimno, pada deszcz… Płotki także mają uczucia, tęsknią za właścicielem.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.