Triathlon Greatman Trilogy: ruszyły zapisy

​Ruszyły zapisy do GREATMAN Trilogy: w Kórniku, Śremie oraz Kościanie. Pierwsze zawody z cyklu GREATMAN Trilogy odbędą się 13 sierpnia w Kórniku. Rywalizacja toczyć się będzie na dystansie 1/4 Ironman (950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze i 10,5 km biegu), oraz 1/10 Ironman (380 m; 18,2 km; 4,2 km).

3 września nad Jeziorem Grzymisławskim odbędzie się Śrem Triathlon (1/4 i 1/10 Ironman). Zawody będą jednocześnie stanowić zamknięcie sezonu wakacyjnego w mieście.
srem-logo-(1).jpg

Cykl zakończy Kościan Triathlon na plaży w Nowym Dębcu. 17 września będzie można ścigać się na dystansie 1/4 i 1/8 Ironman.

Obok zawodów dla dorosłych odbędą się także TRI KIDS – równie ważne części trylogii. TRI KIDS to duathlon – rower i bieg dzieci do 16 lat.

Zawodnicy będą mogli wziąć udział zarówno w pojedynczych zawodach, jak i w całej trylogii, dla której będzie prowadzona klasyfikacja generalna oraz przygotowany zostanie specjalny 3-częściowy medal.
Imprezom sportowym będą towarzyszyć wydarzenia dla całych rodzin: pikniki, konkursy.

Triathlon Greatman Trilogy: ruszyły zapisy

Zapisać się można tutaj: https://plus-timing.pl/zgloszenia/great_man_trilogy-2017/

Triathlon Greatman Trilogy
Triathlon Greatman Trilogy

Triathlon (ang. triathlon), triatlon (gr. trójbój) – wszechstronna dyscyplina sportowa będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.