ByPolala z tytułem Prestiżowy Produkt Roku 2016 w kategorii moda

W miniony piątek, 17 czerwca, w warszawskim hotelu Mercure Grand odbyła się gala plebiscytu Prestiżowy Produkt Roku 2016, organizowanego przez redakcję magazynu Law Business Quality. Wśród nagrodzonych znalazła się założona przez Karinę Wojciechowską ze Śremu marka byPolala!

Do plebiscytu PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU zgłoszonych zostało 64 firmy. W jury zasiadły: Monika Zamachowska, Anna Korcz, Paulina Holtz, Anna Kalata, Iwona Kossmann, Olga Kozierowska, Anna Kazakow, Ewa Hartman i Magdalena Kowalska. Przewodniczącą kapituły była radca prawny Ewa Bednarek –Wojtal.

Plebiscyt miał na celu wyróżnienie firm, które pokazują swoją aktywność nie tylko w perspektywie wyników finansowych, ale także, a nawet przede wszystkim, kojarzą się z prestiżem, wysoką jakością produktów oraz cieszą się zadowoleniem klientów.

Twórczynią marki byPolala jest Karina Wojciechowska ze Śremu, która branżę odzieżową zna od podszewki – od 14 lat jest właścicielką sklepów odzieżowych. Jej artystyczna dusza i ciągła chęć wyrażania siebie sprawiły, że marzenia o stworzeniu własnej kolekcji ubrań stały się rzeczywistością.

Geneza marki byPolala to hołd oddany córkom właścicielki. Nazwa wzięła się od imienia starszej Poli, na którą wołano w dzieciństwie Polula. Zmiana jednej literki nadała imieniu zupełnie nowe brzmienie.

Logo – to wąsy winogronowe, które sfotografowała młodsza córka. „Po przyjrzeniu się fotografii nie sposób było nie zauważyć, że ułożyły się one w serce, które widnieje obecnie na każdym modelu ubrania”.

Nazwy wszystkich modeli, które zapoczątkowały pierwszą kolekcję pochodzą od imienia właścicielki, jej córek oraz przyjaciółek P. Kariny. „Chciałam w ten sposób podziękować za wsparcie i pomoc”.

Filozofia marki zawiera się w dwóch słowach : prosto i wygodnie. Czyli proste fasony, wygodne dzianiny, brak nadmiernych ozdób. Jednym słowem zapewnienie absolutnego komfortu i wygody kobietom noszącym byPOLALĘ.

Wśród ponad 170 gości pojawiło się wiele znanych twarzy: Anna Korcz, Anna Powierza, Ewa Kuklińska, Stan Borys, Agata Załęcka.

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.