Śremski Ośrodek Kultury podał datę Dni Śremu i zaprasza do współpracy

Śremski Ośrodek Kultury podał datę rozpoczęcia tegorocznych Dni Śremu. Będzie to drugi tydzień czerwca, czyli 11 i 12. Impreza, jak co roku odbędzie się na terenie Stadionu Miejskiego w Parku im. Powstańców Wlkp. w Śremie.

Obok wielu koncertów, eventów, wydarzeń artystycznych i sportowych główne gwiazdy Dni Śremu 2016 to: Lemon, Video oraz Kwiatkowski.

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza firmy do współpracy:

Chcąc zapewnić najwyższy poziom uczestnikom i gościom z zewnątrz, zapraszamy do składania ciekawych propozycji współpracy w trzech zakresach do wyboru:

  1. Handel i gastronomia ze sprzedażą piwa na wyłączność na terenie Stadionu.
  2. Organizację lunaparku na wyłączność.
  3. Kompleksową obsługę w/w zakresów ( 1 i 2 ) na wyłączność na terenie Stadionu.

Na każdy z przedstawionych zakresów można składać propozycje współpracy do dnia 24 marca 2016 do godziny 12:00 drogą elektroniczną na adres biuro@sok-srem.pl lub osobiście w ŚOK przy ul. Mickiewicza 77.
Mile widziane foldery i rekomendacje. Konieczne jest załączenie niezbędnych atestów i pozwoleń. Uwaga. Organizator nie zapewnia zasilania energetycznego.

Organizator zastrzega sobie prawo do zagospodarowania terenu Parku Miejskiego z wyłączeniem Stadionu Miejskiego przez stowarzyszenia, fundacje, szkoły, lokalnych przedsiębiorców.

Konsultacje dla zainteresowanych dnia 22 marca w godzinach 10:00 – 14:00 w Śremskim Ośrodku Kultury lub telefonicznie (61)2835904. Istnieje możliwość przeprowadzenia rekonesansu na życzenie.

O wyborze Partnera do współpracy z najatrakcyjniejszą propozycją poinformujemy telefonicznie do dnia 31 marca 2016, a decydować będą warunki asortymentowe, estetyczne i ekonomiczne, które oceni komisja.

materiał dzięki uprzejmości Śremskiego Ośrodka Kultury

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.