Śremski Ośrodek Kultury podał datę Dni Śremu i zaprasza do współpracy

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremski Ośrodek Kultury podał datę rozpoczęcia tegorocznych Dni Śremu. Będzie to drugi tydzień czerwca, czyli 11 i 12. Impreza, jak co roku odbędzie się na terenie Stadionu Miejskiego w Parku im. Powstańców Wlkp. w Śremie.

Obok wielu koncertów, eventów, wydarzeń artystycznych i sportowych główne gwiazdy Dni Śremu 2016 to: Lemon, Video oraz Kwiatkowski.

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza firmy do współpracy:

Chcąc zapewnić najwyższy poziom uczestnikom i gościom z zewnątrz, zapraszamy do składania ciekawych propozycji współpracy w trzech zakresach do wyboru:

  1. Handel i gastronomia ze sprzedażą piwa na wyłączność na terenie Stadionu.
  2. Organizację lunaparku na wyłączność.
  3. Kompleksową obsługę w/w zakresów ( 1 i 2 ) na wyłączność na terenie Stadionu.

Na każdy z przedstawionych zakresów można składać propozycje współpracy do dnia 24 marca 2016 do godziny 12:00 drogą elektroniczną na adres biuro@sok-srem.pl lub osobiście w ŚOK przy ul. Mickiewicza 77.
Mile widziane foldery i rekomendacje. Konieczne jest załączenie niezbędnych atestów i pozwoleń. Uwaga. Organizator nie zapewnia zasilania energetycznego.

Organizator zastrzega sobie prawo do zagospodarowania terenu Parku Miejskiego z wyłączeniem Stadionu Miejskiego przez stowarzyszenia, fundacje, szkoły, lokalnych przedsiębiorców.

Konsultacje dla zainteresowanych dnia 22 marca w godzinach 10:00 – 14:00 w Śremskim Ośrodku Kultury lub telefonicznie (61)2835904. Istnieje możliwość przeprowadzenia rekonesansu na życzenie.

O wyborze Partnera do współpracy z najatrakcyjniejszą propozycją poinformujemy telefonicznie do dnia 31 marca 2016, a decydować będą warunki asortymentowe, estetyczne i ekonomiczne, które oceni komisja.

materiał dzięki uprzejmości Śremskiego Ośrodka Kultury

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.