Zmiana kursów linii autobusowych w związku z remontem ul. Kilińskiego

0
606

Dzisiaj, tj. 3 października br. rozpoczął się planowany remont ulicy Kilińskiego w Śremie, który potrwa do 10 października br. Na utrudnienia muszą przygotować się kierowcy, ale zmianie ulegną również linie autobusowe.

W związku z planowanym remontem drogi wojewódzkiej nr 432 – ul. Kilińskiego w okresie od 03.10.2016 r. do 10.10.2016 r. wyłączone zostaną z obsługi następujące przystanki:

Kilińskiego III, Chłapowskiego I i Chłapowskiego II.

Autobusy linii nr 1, 2, 5, 6, 7, 8 i 11 będą kursowały ul. Grunwaldzką, a następnie zgodnie z rozkładem jazdy. W tym celu zostaną uruchomione tymczasowe przystanki przy ul. Grunwaldzkiej.
W pierwszym etapie drogowcy wyrównają wyboje i koleiny oraz wyczyszczą na całej długości zniszczoną nawierzchnię. Przed położeniem nowej warstwy na jezdni zostanie zamontowana przeciwspękaniowa siatka wzmacniającą. Po ułożeniu nowej nawierzchni oraz regulacji kratek ściekowych remont zakończy malowanie oznakowania poziomego.

Prace realizowane są na zlecenie Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Według informacji przekazanych przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich na remontowanym odcinku ul. Kilińskiego ruch drogowy w dniach 3-10 października 2016 będzie prowadzony wahadłowo, naprzemiennie drugą stroną jezdni w zależności od zaawansowania prac. Wykonawca nie wyklucza całkowitego wyłączenia remontowanego odcinka.

Zgodnie z planem organizacji ruchu zostały ustalone dwa objazdy na czas remontu

  • ul. Nowowiejskiego i ul. Paderewskiego
  • ul. Staszica w kierunku Poznania, Rawicza, Wrześni, Głuchowa oraz centrum Śremu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOstre strzelanie warciarzy w Rogoźnie. Wełna Rogoźno – Warta Śrem 1:6
Następny artykułOtrzęsiny z Gwiazdami w EKONOMIE
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here