Zawodnicy śremskiej Akademii Piłkarskiej powołani do kadry!

0
227

Dwóch zawodników śremskiej Akademii Piłkarskiej Młoda Warta, Aleksander Jechura (z lewej) oraz Aleksander Szafrański (z prawej) otrzymali powołanie na zgrupowania kadry rocznika 2006, które odbędzie się pod Poznaniem od 29.04-03.05.2016. Poznajcie wychowanków Warty Śrem bliżej.

Aleks Jechura ,,KERMIT” wychowanek Warty, który wieku 6 lat zaczął treningi w Śremskim zespole i przez cztery lata reprezentował nasze barwy. Pół roku temu Kermit przeszedł testy w Warcie Poznań i dzięki współpracy między tymi klubami został zawodnikiem drużyny z Poznania. W Śremie większość meczy rozgrywał na środku pomocy natomiast w Poznaniu częściej gra na ataku.

Aleks Szafrański ,,SZAFA” również wychowanek śremskiej akademii. Swoją przygodę z piłką zaczynał w tym samym momencie co przyjaciel. Szafa jest bramkarzem i mocnym punktem drużyny Orlika E2. Dzięki ciężkiej pracy jaką wykazuje na treningach z drużyną oraz indywidualnych gdzie pod okiem trenerów odpowiedzialnych za szkolenie bramkarzy zrobił gigantyczne postępy.

Zawodnicy śremskiej Akademii Piłkarskiej powołani do kadry!

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Zawodnicy śremskiej Akademii Piłkarskiej powołani do kadry!
Aleksander Jechura (z lewej) oraz Alesander Szafrański (z prawej)
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWizyta logistyków i spedytorów z EKONOMIKA w firmie Raben Transport
Następny artykułCenne zwycięstwo Juniorów Młodszych Warty Śrem
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here