Wypadek na drodze Nochówko – Kadzewo. Dwie rowerzystki w szpitalu.

0
375

30 lipca br., około godz. 13.15, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze relacji Nochówko – Kadzewo.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych, którzy pracowali na miejscu wypadku, wynika, że kierujący Fordem Fiesta, 70 – letni mieszkaniec gminy Śrem, na prostym odcinku drogi, wykonując manewr wyprzedzania nie zachował bezpiecznej odległości od jadących w tym samym kierunku dwóch rowerzystek i uderzył w tył roweru jednej z nich. W wyniku uderzenia 41 – letnia mieszkanka gminy Gostyń wpadła na pokrywę silnika forda, a jej rower uderzył w drugą rowerzystkę, 25 – letnią mieszkankę Gostynia. Kobiety z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, kierującemu fordem zatrzymano prawo jazdy.

Obecnie prowadzimy dalsze czynności w tej sprawie.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMałe spięcie podczas meczu Lecha Poznań z FC Basel
Następny artykułTrudna sytuacja Wodnika Śrem w związku z zagrożeniem zamknięcia basenu
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here