Wypadek w Kadzewie: Pod wpływem alkoholu, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

0
412

26 maja br., w godzinach popołudniowych doszło w Kadzewie (gmina Śrem) do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący VW Golfem, 20-letni mieszkaniec Śremu, nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie prawą stroną auta uderzył w przydrożne drzewo.

Jak się okazało kierujący samochodem był w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,16 mg/l. Pasażer pojazdu, 17-letni mieszkaniec gminy Śrem, był trzeźwy. Obaj mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierującemu VW zatrzymano prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Samochód zabezpieczyła pomoc drogowa. Obecnie postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego.

Trwa kolejny, długi majowy weekend. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności w ruchu drogowym.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułdret – w sieci pojawił się nowy teledysk śremskiego rapera
Następny artykułZwycięstwo Warty Śrem, Mikołaj Berger w szpitalu
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here