Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztat edukacyjny “Ziemiański i współczesny wizerunek kobiet”

5 sierpnia, 2022 @ 8:00 am 5:00 pm

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości oraz Centrum Kultury Książ Wlkp. zapraszają Wielkopolanki do udziału w warsztacie edukacyjnym “Ziemiański i współczesny wizerunek kobiet”.

​Warsztat jest realizowany w ramach zadania publicznego “Sukces kobiecy dawniej i dziś” i współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

To już ostatnia z czterech propozycji spotkań realizowanych w ramach projektu, w którym uczestniczki poznają „od podszewki” strój ziemiański i jego znaczenie socjologiczne w XX w., a także współczesny dress code oraz znaczenie stroju w kreowaniu wizerunku i własnej marki.

Trenerzy: Renata Brukiewicz (www.brukiewicz.pl) – dyplomowany trener, doradca biznesowy i wizerunkowy. Ekspert i popularyzatorka wiedzy z savoir vivre, etykiety i kultury w świecie biznesu. Producent artystyczny i konferansjerka. 
Wiesława Franczak – historyk, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, urzędnik, społecznik, członek Stowarzyszenia Miłośników Dziedzictwa Narodowego im. gen. Józefa Wybickiego.

Projekt “Sukces kobiecy dawniej i dziś” to nawiązanie do historycznych postaci kobiet, które wpisują się w ideę dziedzictwa historycznego Wielkopolski (Emilia Sczaniecka, wiejskie kobiety pod opieką bł. Edmunda Bojanowskiego, Marianna Jasiecka oraz Felicjana Szczerbińska), szczególnie w zakresie pracy organicznej oraz promowanie jej współczesnych form i przykładów, również zaczerpniętych z lokalnego podwórka. Zasadniczym celem projektu jest wzmocnienie kobiet poprzez nabycie dodatkowej wiedzy, przeżyć, wymianę myśli i doświadczeń, a także budowanie partnerstw dla dalszych inicjatyw społecznych.

Warsztat jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Zapisy online: docs.google.com

Free

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego

698 074 659

Zobacz witrynę: Organizator

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.