Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztat edukacyjny “Marianna i róże – o savoir vivre i kulturze”

3 września, 2022 @ 10:00 am 3:00 pm

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk zapraszają do wzięcia udziału w kolejnym warsztacie edukacyjnym, realizowanym w ramach projektu „Sukces kobiecy dawniej i dziś”.

W programie zajęć: zwiedzanie dworku i krótkie wspomnienie o jej właścicielce – Mariannie Jasieckiej, praktyczny warsztat z przygotowania stołu, doboru zastawy, serwowania potraw (wspólny obiad szkoleniowy), manier przy stole – wszystko o etykiecie wokół stołu, która obowiązuje podczas przyjęć zasiadanych i tych mniej oficjalnych.

Trener: Renata Brukiewicz (brukiewicz.pl– dyplomowany trener, doradca biznesowy i wizerunkowy. Ekspert i popularyzatorka wiedzy z savoir vivre, etykiety i kultury w świecie biznesu. Producent artystyczny i konferansjerka.

Warsztat jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona

Zapisy on-line: docs.google.com

Warsztat jest realizowany w ramach zadania publicznego „Sukces kobiecy dawniej i dziś” i współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Projekt „Sukces kobiecy dawniej i dziś” to nawiązanie do historycznych postaci kobiet, które wpisują się w ideę dziedzictwa historycznego Wielkopolski (Emilia Sczaniecka, wiejskie kobiety pod opieką bł. Edmunda Bojanowskiego, Marianna Jasiecka oraz Felicjana Szczerbińska), szczególnie w zakresie pracy organicznej oraz promowanie jej współczesnych form i przykładów, również zaczerpniętych z lokalnego podwórka. Zasadniczym celem projektu jest wzmocnienie kobiet poprzez nabycie dodatkowej wiedzy, przeżyć, wymianę myśli i doświadczeń, a także budowanie partnerstw dla dalszych inicjatyw społecznych.

Free

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego

698 074 659

Zobacz witrynę: Organizator

Willa Marianna w Ostrowieczku

Ostrowieczko, Wielkopolska 63-140 + Google Map

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.