Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Teatr Fuzja – Ciocia Jadzia

22 września @ 5:00 pm 6:00 pm

W czwartek, 22 września o godz. 17:00 Śremski Ośrodek Kultury zapraszamy do Kinoteatr Słonko na spektakl Teatr Fuzja, który powstał na podstawie książek Elizy Piotrowskiej – pod tytułem „Ciocia Jadzia”.

Ciocia Jadzia to ciocia, o jakiej marzy każde dziecko, a przynajmniej niezależne i zadziorne dziewczynki, którym ciągle ktoś dorosły mówi, co mają robić.

Ciocia Jadzia to ciepły, zaskakujący i pełen humoru spektakl, w którym oprócz tytułowej bohaterki zobaczymy inne barwne postacie, takie jak: Pelagia Rzepa, Stefan Salceson, czy Genek Powsinoga

Ciocia Jadzia jest siostrą mojego tatusia. Nie wiem, jak jednocześnie można być siostrą i ciocią, ale chyba można. W każdym razie cioci Jadzi się udaje. Ciocia Jadzia jest taka duża, że nie wiadomo, gdzie się zaczyna, a gdzie kończy. Trochę jak deszczowa chmura. Tylko, że deszczowej chmury można się przestraszyć, a cioci Jadzi nie, bo zawsze jest zadowolona i uśmiechnięta.

TEATR FUZJA jest poznańskim teatrem alternatywnym. Rozpoczął działalność w 2006 r. Liderami i założycielami są reżyserzy i aktorzy – Anna i Tomasz Rozmianiec. Fuzja ruchu, dźwięku, obrazu, rytmu i słowa, to język teatru, w którym zespół realizuje się najpełniej.

Bilety w cenie 20 zł (dzieci) i 25 zł (dorośli) do nabycia w:

  • w Biurze Obsługi Klienta Śremskiego Ośrodka Kultury,
  • w kasie Kinoteatrze Słonko,
  • poprzez serwis bilety24.pl
  • (zgodnie z regulaminem sprzedaży do ceny biletów doliczana jest opłata serwisowa)
20zł

Śremski Ośrodek Kultury

61 28 35 904

Zobacz witrynę: Organizator

Kinoteatr Słonko

Poznańska 4
Śrem, wielko 63-100 Polska
+ Google Map
61 283 07 10
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.