Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

Szymon Kołecki w Śremie – spotkanie w Śremskim Sporcie

Szymon Kołecki pojawi się w Śremie! Mistrz Olimpijski w podnoszeniu ciężarów, a obecnie zawodnik MMA pojawi się 11 maja br. w Śremskim Sporcie.

W tym dniu złoty medalista z Pekinu poprowadzi specjalny trening siłowo – wytrzymałościowy w Strefie Walki Śremski Sport. Następnie podczas popołudniowego “Spotkania z Mistrzem”, Szymon podzieli się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem w sporcie wyczynowym, opowie zapewne kilka anegdot z życia sportowca, reprezentanta Kraju oraz jak starczy czasu podzieli się praktycznym spojrzeniem na odżywianie, suplementację i trening. Zapraszamy do uczestnictwa!

Szczegółowe informacje, harmonogram oraz zapisy znajdą Państwo TUTAJ.

TRENING Z MISTRZEM – godzina 12:00

  • Zajęcia bezpłatne dla klientów posiadających karnety Śremskiego Sportu.
  • Posiadacze “kart sportowych” zobowiązani są do odbicia karty przed treningiem.
  • Koszt uczestnictwa dla osób z poza klubu: 10 zł.
  • Na trening obowiązuje rezerwacja miejsc, której można dokonać w kalendarzu zajęć fitness.
  • Dla kogo: Zapraszamy wszystkich, nie tylko klientów Śremskiego Sportu!

SPOTKANIE Z MISTRZEM – godzina 16:00

  • Zajęcia bezpłatne – wstęp wolny dla wszystkich.
  • Na spotkanie obowiązuje rezerwacja miejsc, której można dokonać w kalendarzu zajęć fitness.
  • Dla kogo: Zapraszamy wszystkich, nie tylko klientów Śremskiego Sportu!

Szymon Kołecki, były reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów. Mistrz olimpijski z Pekinu (2008), srebrny medalista igrzysk w Sydney (2000). Dwukrotny wicemistrz świata, pięciokrotny mistrz Europy. Od 2016 roku zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA). Obecnie walczy dla polskiej organizacji KSW.

Szymon Kołecki urodził się 12 października 1981 roku w Oławie. Reprezentował barwy klubu KPC Górnik Polkowice oraz Startu Otwock. Jego niezwykle obiecującą karierę ciężarowca przerwała poważna kontuzja kręgosłupa, która zmusiła go do długiej przerwy po igrzyskach w Sydney. Wrócił przed igrzyskami w Pekinie, na których zdobył złoty medal. Karierę zakończył w październiku 2012 roku. 1 Grudnia 2012 został wybrany prezesem zarządu Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Kołecki podał się do dymisji 9 sierpnia 2016. Rok później stoczył swoją pierwszą walkę w MMA.

Po zdobyciu srebrnego medalu IO w Sydney, uhonorowany został Złotym Krzyżem Zasługi, natomiast w 2008 roku odznaczono go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, za złoto w Pekinie. 7 grudnia 2016 roku właściciel organizacji PLMMA Mirosław Okniński poinformował o tym, że Szymon Kołecki dołączy do klubu Nastula/Okniński Team. Były ciężarowiec swoją pierwszą walkę w mieszanych sztukach walki (MMA) stoczył 4 marca 2017 roku na gali PLMMA 72 pokonując Dariusza Kazimierczuka przez TKO w pierwszej rundzie. 18 sierpnia 2018 roku podczas gali Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach przegrał z Michałem Bobrowskim.

Była to pierwsza porażka w zawodowej karierze. Od tej pory stocztył 8 walk, a w ostatniej pokonał Mariusza Pudzianowskiego w pierwszej walce dla prestiżowej Polskiej organizacji KSW. Wydarzenie organizowane przy współpracy z firmą KRUK’s different Krzysztof Ławniczak. Wierzymy, że podobne warsztaty z równie uznanymi osobami ze świata sportu, dzięki zaangazowaniu Pana Krzysztofa będą odbywały się częściej!

Materiał dzięki uprzejmości Śremskiego Sportu

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.