
- wydarzenie już minęło.
Podróże z pomysłem: Piąte spotkanie jubileuszowe w Kinoteatrze Słonko
21 maja @ 17:00
Śremski Ośrodek Kultury organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „12 spotkań na 50-lecie”. Piąta odsłona serii, zatytułowana „Podróże z pomysłem”, odbędzie się 21 maja 2026 roku o godzinie 17:00 w Kinoteatrze Słonko.
Gośćmi spotkania będą autorzy dwóch projektów podróżniczych:
Paweł Wawrzyniak – twórca projektu „(Wy)bieganie”,
Jacek Borowski – znany z wypraw w ramach inicjatywy „Jack&Dog”.
Prelegenci przedstawią swoje doświadczenia związane z planowaniem i realizacją nietypowych podróży oraz opowiedzą o sposobach na spełnianie marzeń wyprawowych.
Informacje organizacyjne:
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagane jest posiadanie wejściówek. Odbiór zaproszeń będzie możliwy od jutra, 24 kwietnia 2026 r., w dwóch lokalizacjach:
Biuro Obsługi Klienta Śremskiego Ośrodka Kultury,
Kinoteatr Słonko.
Szczegółowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 889 647 418.


Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.



