Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ferie z ŚOK

27 grudnia, 2019 - 7 stycznia, 2020

ZIMOWE FERIE TUŻ, TUŻ

.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do spędzenia ferii ze Śremskim Ośrodkiem Kultury, który przygotował dla Was bardzo bogatą ofertę. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie „coś” dla siebie.

.

W PIERWSZYM TYGODNIU PROPONUJEMY WAM:

ZUMBĘ – warsztaty taneczne, prowadzone przez panią Olę Bandurowską – certyfikowaną instruktorkę zumby i fitness. Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w sali muzycznej w Śremskim Ośrodku Kultury w trzech grupach wiekowych:

Godz. 10:00- 10:45 młodzież powyżej 12 lat
Godz. 11:00-11:45 dzieci w wieku 8-11 lat
Godz. 12:00-12:45 dzieci w wieku 5-7 lat
Odpłatność: 50 zł za tydzień

.

WARSZTATY GLAMOUR – to zajęcia skierowane dla dzieci i młodzieży powyżej 7 roku życia. Zajęcia prowadzone będą przez panią Wiolę Kaźmierczak – Barczak z agencji eventowej Violin Art. Podczas codziennych, dwugodzinnych spotkań odbywających się w sali konferencyjnej w Śremskim Ośrodku Kultury uczestnicy będą mieli okazję wykonać, a następnie zabrać ze sobą do domu: świece z naturalnych wosków, relaksującą sól do kąpieli, aromatyczne masło do ciała, woskowe tabliczki zapachowe oraz mydełka glicerynowe.
Odpłatność: 100 zł za tydzień

KINOWE ANIMACJE – to propozycja zajęć dla dzieci i młodzież powyżej 8 roku życia, które obędą w poniedziałek 27 stycznia w Kinoteatrze Słonko..Podczas całodziennych animacji prowadzonych przez instruktorów Śremskiego Ośrodka Kultury, uczestnicy będą mogli zagrać w play station na dużym ekranie, just dance oraz w tradycyjne planszówki.

Będzie też okazja obejrzenia znanych kreskówek na kinowym ekranie.

Nie zabraknie warsztatów plastycznych.

Animacje odbędą w godzinach 9:00-15:00, koszt to 30 zł (w cenę wliczone jest drugie śniadanie oraz pizza i sok).

.

WYCIECZKA DO ESCAPE ROOMU I PALMIARNI W POZNANIU -w piątek 31 stycznia proponujemy dzieciom oraz młodzieży jednodniowy wyjazd do Poznania. Uczestnicy będą mogli rozwiązać zadania i zagadki w jednym z czterech pokoi (wg wieku) oraz zwiedzić palmiarnię poznańską wraz z przewodnikiem. W drodze powrotnej zatrzymamy się w restauracji McDonald (uczestnicy zakupują posiłek we własnym zakresie-nie jest on wliczony w cenę wyjazdu).
Koszt wyjazdu to 75 zł (obejmuje przejazd do Poznania i z powrotem, bilety wstępu do palmiarni oraz escape roomu)

PLAN WYCIECZKI
8.00   Zbiórka w ŚOK
8.30   Wyjazd
9.30   Zwiedzanie palmiarni z przewodnikiem.
11.30 Escape Room
14.00 McDonald
15.30 Powrót do ŚOK i odbiór dzieci.

Escape Room:
POKÓJ 1: WAMPIR
KATEGORIA: horror WIEK GRACZY: 14 – 16 lat z opiekunem (jak najstarsze dzieci)
ILOŚĆ GRACZY: 4 + 1 opiekun CZAS GRY: 60 min
Dzisiejszy wieczór spędziliście w miłej knajpce obok poznańskiego Ratusza. Kiedy kelnerka zaczęła nerwowo spoglądać na zegarek, zdecydowaliście się skorzystać z zaproszenia poznanego tej nocy tajemniczego, trochę staroświeckiego Aleksandra. Ostatnie co pamiętacie, to jak rozbawieni wsiedliście do jego samochodu z obietnicą dalszej zabawy…

POKÓJ 2: FRANKENSTEIN
KATEGORIA: przygodowy WIEK GRACZY: 13 – 16 lat z opiekunem
ILOŚĆ GRACZY: 4 + 1 opiekun CZAS GRY: 60 minut
Komisja ds. Etyki Lekarskiej otrzymała informację, że znany naukowiec, dr. Wiktor Frankenstein przeprowadza w swojej pracowni eksperymenty mające na celu stworzenie „człowieka idealnego”. Jesteście inspektorami i Waszym zadaniem jest sprawdzić, czy donos miał coś wspólnego z rzeczywistością….

POKÓJ 3: NEMO
KATEGORIA: przygodowy WIEK GRACZY: 7-10 lat z opiekunem
ILOŚĆ GRACZY: 4 dzieci + 1 opiekun CZAS GRY: 60 minut
Mała rybka o imieniu „NEMO” podczas spaceru oddaliła się od swoich rodziców. Niestety wśród gąszczu wodorostów i tłumu morskich stworzeń rodzice stracili NEMO z oczu. Waszym zadaniem jest odnaleźć rybkę, aby mogła wrócić do domu.

POKÓJ 4: MIKOŁAJ (Święty)
KATEGORIA: przygodowy Wiek: 10-14 lat z opiekunem
ILOŚĆ GRACZY: 4 dzieci + 1 opiekun CZAS GRY: 60 minut
Pokój przeznaczony dla każdego, kto chce poczuć Magię Świąt. Wcielacie się w rolę elfów, które muszą odnaleźć zaginioną listę Mikołaja. Bez Was te Święte nie odbędą się!

.

W DRUGIM TYGODNIU FERII ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA PÓŁKONIE Z ŚOK

Półkonie skierowane są do dzieci w wieku 5-10 lat, odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 w siedzibie Śremskiego Ośrodka Kultury.

W programie: warsztaty plastyczne i taneczne, zumba, eksperymenty, zwiedzanie remizy straży pożarnej, zabawa w parku trampolin jump space, kurs pierwszej pomocy, wyjazd do muzeum rogalowego w Poznaniu, drugie śniadanie oraz obiad.

Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów ŚOK oraz zaproszonych gości.
Koszt 300 zł /tydzień.

Ilość miejsc na poszczególne zajęcia, jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, dokonania wpłaty oraz dostarczenia kompletu dokumentów (karta uczestnictwa + oświadczenia RODO – do pobrania na stronie w dziale aktualności – artykuł: Ferie z ŚOK, na oraz w Biurze Obsługi Klienta) do Biura Obsługi Klienta w ŚOK w nieprzekraczalnym terminie do 20 stycznia 2020.

Osoby, które nie dopełnią wszystkich formalności, zostaną wykreślone z listy uczestników, a ich miejsce zajmą osoby z listy rezerwowej.

Informacje dzięki uprzejmości Śremskiego Ośrodka Kultury.

Szczegóły

Start:
27 grudnia, 2019
Koniec:
7 stycznia
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Śremski Ośrodek Kultury
Telefon:
61 28 35 904
Email:
biuro@sok-srem.pl
Strona internetowa:
http://sok.srem.pl