Futraki

Food trucki ponownie w Zaniemyślu

przez Futraki
16 16 people viewed this event.

Food trucki nie dadzą o sobie zapomnieć mieszkańcom Zaniemyśla. 23, 24 i 25 lipca 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. Do Zaniemyśla wrócą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce przy ul. Plażowej.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kolejna odsłona kulinarnego świętowania lata z food truckami w Zaniemyślu będzie miała miejsce w długi weekend od 23-25 lipca. Organizatorzy zlotu zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu.

Do Zaniemyśla znów zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest Miasto Zaniemyśl oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy ul. Plażowej 7. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, wyślij swoje dane pocztą e-mail na adres pawlinski@naszsrem.pl

Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

2021-07-23 @ 11:00 to
2021-07-25 @ 20:00
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria Wydarzenia

Share With Friends