Warta Śrem i Wiara Lecha Poznań podzieliły się punktami

Piłkarze Warty Śrem tradycyjnie już zremisowali z zespołem Wiary Lecha Poznań. Poprzednie spotkanie obydwu drużyn przy pięknej oprawie kibiców zakończyło się wynikiem bezbramkowym, tym razem było 1:1.  Bramkę dla śremskiego zespołu w ostatnich minutach meczu zdobył Konrad Ratajczak. Oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę: w 85 minucie czerwoną kartę otrzymał zawodnik Wiary Lecha za atak wyprostowaną nogą, a już w doliczonym czasie gry za dyskusję z sędzią zawodnik Warty, Patryk Słomczyński.

95 lat Śremskiego Klubu Sportowego Warta

Po dwóch kolejkach Klasy Okręgowej z dorobkiem 1 punktu zajmujemy jedenastą pozycję.

Następny występ ligowy zagramy już w środę, 31.08.2016 r. o godz. 17.00, gdzie na wyjeździe przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Wielkopolska Komorniki.

WARTA Śrem: M. Grzelak, B. Pelec (71 K. Ratajczak), D. Skrzypczak, A. Kolański, M. Kolański, Mik. Maśliński, M. Błaszczyk, M. Mocek (82 M. Karolewski), A. Kaptur (60 M. Berger), P. Słomczyński, M. Wojciechowski ( 71 Mat. Maśliński)
rezerwowi: A. Bródka, K. Komorowski, P.Tomaszewski