Wakacyjne śniadania na świeżym powietrzu i Eko Targ? Puste stoisko i joga.

12
424

Wszyscy, którzy liczyli na śniadanie na świeżym powietrzu w minioną niedzielę w Parku Śremskich Odlewników musieli przeżyć spory zawód. Organizatorzy (Restauracja & bar Smaki Lata) zapewniali Eko Targ i stoiska ze zdrową żywnością, a nie było praktycznie nic.
Wakacyjne śniadania na świeżym powietrzu to nie jest zupełnie nowy pomysł. Już od kilku lat odbywają się podobne w Poznaniu. W okresie letnim w weekendy w Parku Kasprowicza i Wodziczki organizowane są Targi Śniadaniowe. Można nie tylko zjeść na świeżym powietrzu, ale również zrobić zakupy i dobrze się bawić.

Wakacyjne śniadania na świeżym powietrzu i Eko Targ? Puste stoisko i joga.
Wakacyjne śniadania na świeżym powietrzu i Eko Targ? Puste stoisko i joga.

Przyznajemy, że z radością przyjęliśmy wiadomość, że podobne będą odbywały się w Śremie (https://www.naszsrem.pl/wakacyjne-sniadania-na-swiezym-powietrzu/).

Niestety nasze rozczarowanie było ogromne gdy o godzinie 9.00 zobaczyliśmy jeden pusty stół, a jeszcze większe, gdy na pytanie “Czy dzisiaj będą jakiekolwiek stoiska?” otrzymaliśmy w odpowiedzi krótkie: “Nie… dzisiaj tylko tak.. chcieliśmy zobaczyć tylko ile przyjdzie osób. Może za tydzień. Dzisiaj będzie tylko joga.”

Szkoda, ogromna szkoda, gdyż wakacyjne śniadania na świeżym powietrzu uważamy za genialny pomysł. Być może za tydzień przyjdą kolejne osoby, żeby zobaczyć “co przygotowali organizatorzy”. Niestety te, które rozczarowały się “pierwszy dniem” zostaną w domu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKolejny sukces śremskiej Siódemki
Następny artykułDwóch złodziei samochodów ze Środy Wlkp. w policyjnym areszcie
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

12 KOMENTARZE

    • Tak, wiemy, że joga była 🙂 My liczyliśmy na stoiska ze zdrową żywnością, które były na plakacie zachęcającym do przyjścia 🙂 Myśleliśmy, że przyjdziemy ze swoim kocykiem i zjemy wspólnie śniadanko 😉 Liczymy, że takie stoiska się pojawią, bo bardzo kibicujemy temu projektowi! Ogólnie super pomysł (y)

    • My przybyliśmy na godzinę 9 (tak było podane na plakacie). O godzinie 9:15 pojawili się organizatorzy, którzy powiedzieli, że dzisiaj będzie tylko joga. Jogą nie byliśmy zainteresowani, dlatego poszliśmy do domu (jak kilka innych osób).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here