
Uroczystości upamiętniające Narodowy Dzień Zwycięstwa

Organizatorem uroczystości było Muzeum Śremskie.
8 maja br. pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego w Parku Powstańców Wlkp. odbyły się uroczystości upamiętniające Narodowy Dzień Zwycięstwa. Na zaproszenie Burmistrza Śremu i Dyrektora Muzeum Śremskiego wzięły w nich udział władze samorządowe, poczty sztandarowe i delegacje. Wartę honorową wystawił 6. batalion dowodzenia Sił Powietrznych, a uroczystość uświetnił oddział reprezentacyjny Korpusu Kadetów Zespołu Szkół Technicznych w Śremie.
Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie.
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.
![Srebrny sukces śremskiej orkiestry na międzynarodowym festiwalu [Zdjęcia] 2 Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie / fot.: Jolanta Mikołajczak](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/PXL_20260606_143124589.PORTRAIT-scaled.webp)

![Boże Ciało w parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie [ZDJĘCIA] 4 IMG 7877 scaled](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_7877-scaled.webp)



