Stephen Mull (Ambasador USA w Polsce) usłyszał o Śremie!

0
269

Gaduła – nauka języka angielskiego w Śremie oraz Przedszkole o profilu artystyczno – językowym „Pod Wierzbami” wspólnie realizowały kolejny projekt z języka angielskiego. Jak co roku ciekawe pomysły, przybliżają Przedszkolakom tematykę krajów angielsko-języcznych oraz osoby znane i cenione reprezentujące dany kraj.

W tym roku wybór padł na Stany Zjednoczone.W liście wysłanym do Ambasadora została opisana codzienność Przedszkolaków, ich plany i zainteresowania. Dzięki tym działaniom o Przedszkolu “Pod wierzbami” w Śremie i pasjonującej pracy z dziećmi usłyszał Ambasador Stephen Mull. Dzieci natomiast zyskały wiedzę o jednym z największych krajów świata oraz o roli pracy Ambasadora. Dowiedziały się również na temat codzienności, pracy i hobby Ambasadora.

Życzymy powodzenia Panie Ambasadorze i pozdrawiamy 🙂

Agnieszka Pawlińska, Gaduła – nauka języków obcych w Śremie

http://www.gadula.naszsrem.pl/w-kontakcie-ze-swiatem-angielskojezycznym/
http://www.gadula.naszsrem.pl/wielki-quiz-wiedzy-o-usa-za-nami/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOgromna ulewa w Śremie. Msza Św. na Cmentarzu Parafialnym odwołana.
Następny artykułSkutki wichury w Śremie [ZDJĘCIA]
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here