Śremskie masło ze złotym medalem na Międzynarodowych Targach w Poznaniu

0
309

Tradycyjne masło ze śmietanki ukwaszanej produkowane w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Śremie zostało nagrodzone Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach w Poznaniu.

MASŁO EKSTRA Śremskie ze śmietanki ukwaszonej jest naturalnym produktem wytworzonym z tłuszczu mlecznego, który cechuje się przyjemnym mlecznym smakiem i zapachem, charakteryzuje się wysoką zawartością witamin A, D, E i K, które dobrze wpływają na wzrok i zapobiegają krzywicy. Masło to naturalny tłuszcz łatwo przyswajalny i sprzyjający budowie komórek, dlatego nie może go zabraknąć w diecie dzieci, dorosłych oraz kobiety w ciąży i karmiących piersią. Masło Ekstra Śremskie to najwyższej jakości produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Jest świetnym dodatkiem do kanapek, nadaje się również do przygotowywania ciast, deserów i różnych potraw. Masło to jest bardzo cenione za walory smakowe i jakościowe, ponieważ jest produkowane metodą tradycyjną.

Międzynarodowych Targi w Poznaniu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCztery bramki Sciaka w meczu Warty Śrem z Lipno Stęszew!
Następny artykułPeja, Enej, Coma, Cleo – wybieramy gwiazdę na Dni Śremu 2016
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here