
Śremscy Migacze wyróżnieni podczas Wielkopolskiego konkursu Barwy Wolontariatu
Śremscy Migacze zostali wyróżnieni podczas Wielkopolskiego konkursu Barwy Wolontariatu, który odbył się w dniu dzisiejszym, tj. 12 grudnia br. w Poznaniu. Śremscy Migacze to grupa młodych, utalentowanych ludzi z pasją. Ich celem jest promowanie języka migowego wśród społeczności lokalnej.
Uroczysta Gala wręczenia nagród oraz wspólne świętowanie wielkopolskiego dnia wolontariusza miały miejsce 12 grudnia 2018 r. w godzinach 12:00-15.00 w Sali Ziemi (Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wydarzenie uświetnił swym koncertem Kamil Bednarek.
Grupę Śremskich Migaczy tworzą: Iga Chrzanowska,Jagna Sałyga,Julia Paul,Karina Szubert,Zuzanna Tomczak,Wiktoria Żegleń,Weronika Leśna,Weronika Idziak,Paulina Szczapaniak,Patrycja Mirek,Aleksandra Pazoła,Marcelina Kaźmierczak,Katarzyna Jankowska, Daria Dworczak,Filip Rogacki
Zdjęcie z gali dzięki uprzejmości grupy Śremscy Migacze.
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.


![Srebrny sukces śremskiej orkiestry na międzynarodowym festiwalu [Zdjęcia] 3 Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie / fot.: Jolanta Mikołajczak](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/PXL_20260606_143124589.PORTRAIT-scaled.webp)



