Śrem oraz Dolsk walczą o Szkołę Małego Inżyniera

0
717
Szkoła Małego Inżyniera logo
Szkoła Małego Inżyniera logo

Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie oraz Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku zostały przyjęte do programu Szkoła Małego Inżyniera promującego nauki ścisłe, a zwłaszcza robotykę, automatykę i podstawy programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół.

Oddaj swój głos i spraw, aby w programie Szkoła Małego Inżyniera wygrała szkoła z powiatu śremskiego.

Aby szkoła z powiatu śremskiego mogła otrzymać takie pomoce dydaktyczne, należy zagłosować, do czego gorąco zachęcamy.

Na Szkołę Podstawową nr 4 w Śremie:

http://szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-nr-4-im-marii-konopnickiej-w-sremie

Na Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku

http://szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-im-janusza-kusocinskiego-w-dolsku

Głosowanie trwa do 20 grudnia br.

Zachęcamy do głosowania!

Program realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera. W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzeszczep komórek macierzystych u Kajtka się przyjął!
Następny artykułPirat drogowy we mgle w mieście jechał ponad 100 km/h
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here