Spartakiada Przedszkolaków: zwycięzcami dzieci ze Słonecznej Gromady

0
341
Spartakiada Przedszkolaków 2017
Spartakiada Przedszkolaków 2017

7 czerwca br. w Przedszkolu Nr 2 „Słoneczna Gromada” w Śremie odbyła się spartakiada przedszkolaków. W gminnej olimpiadzie sportowej wzięły udział dzieci z 16 placówek przedszkolnych z obszaru całej gminy.

Uroczystość rozpoczął taniec grupy czterolatków z Przedszkola Słoneczna Gromada. Wszyscy uczestnicy przemaszerowali wokół stadionu, po czym nastąpiło oficjalne rozpalenie znicza olimpijskiego przez zastępcę burmistrza Śremu Bartosza Żeleźnego.

Każde przedszkole reprezentowane było przez 10 zawodników. Dzieci startowały w czterech konkurencjach sportowych. Spartakiadę zwyciężyły przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 Słoneczna Gromada.

Organizatorami wydarzenia na zlecenie gminy Śrem był Śremski Sport Sp. z o.o. oraz nauczyciele z Przedszkola Nr 2.

Spartakiada Przedszkolaków: zwycięzcami dzieci ze Słonecznej Gromady
Spartakiada Przedszkolaków 2017

Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSeniorskie Środy na plaży w Śremie w ramach akcji Lato na plaży
Następny artykułMłodzi śremianie wędkarskimi mistrzami rejonu
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here