Sosnowiec na drodze po Puchar. Kup bilet.

0
414

Lech Poznań kontynuuje swoją drogę po Puchar Polski! Już 15 marca o godzinie 18:30 Kolejorz zmierzy się w pierwszym meczu półfinałowym z Zagłębiem Sosnowiec. Nie może Cię zabraknąć na INEA Stadionie! Bilety od 20 złotych.

ZDOBYĆ PUCHAR!

Puchar Polski to najkrótsza, ale też najbardziej wyboista droga do Europy. Wzniesienie trofeum to jeden z celów na obecny sezon. Wszyscy kibice dobrze pamiętają, że ostatnią edycję rozgrywek Kolejorz zakończył na udziale w finale, który na Stadionie Narodowym obserwował komplet publiczności z kilkunastotysięczną armią kibiców z Poznania.

Atmosfera i wsparcie trybun były niezapomniane, a w tym sezonie czas zakończyć udział w zmaganiach wzniesieniem szóstego w historii trofeum! Na drodze do niego staje właśnie Zagłębie Sosnowiec, które w Pucharze Polski trzykrotnie okazywało się lepsze od Kolejorza. Mecz z ekipą z Kresowej we wtorek o 18:30.

Odwiedź Bułgarską we wtorkowy wieczór i bądź z drużyną, która potrzebuje Twojego głośnego wsparcia.

WYGRAJ BILET NA MECZ Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC!

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Artura Derbina? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: W którym sezonie Kolejorz pokonał Zagłębie Sosnowiec w Pucharze Polski i został późniejszym triumfatorem rozgrywek?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres biuro@naszsrem.pl

Najszybsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami na to spotkanie!

MASZ KARNET? MASZ OSZCZĘDNOŚĆ

Masz karnet Sezon, Wiosna 2016 lub Wiosna+Runda Finałowa? W takim razie spotkanie Lech – Zagłębie Sosnowiec obejrzysz za darmo! Posiadacze abonamentów na wszystkie mecze Pucharu Polski, które odbyły się w Poznaniu weszli bezpłatnie, a najwierniejsi kibice Kolejorza, którzy już w lipcu nabyli karnet na cały sezon do tej pory zaoszczędzili co najmniej 60 złotych.

BILETY JUŻ OD 20 ZŁOTYCH

Wejściówki normalne na mecz Lech – Zagłębie Sosnowiec kosztują 20 złotych (strefa B) i 35 złotych (strefa A). Bilety ulgowe (odpowiednio: 16 zł i 28 zł) przysługują uczniom i studentom od 13. do 26. roku życia, a także seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do 13. roku życia kosztują tylko 10 zł. Warto już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach przy Bułgarskiej!

ZNIŻKI

Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Lecha za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica. Jeszcze większe zniżki przysługują wielodzietnym rodzinom posiadającym Kartę Rodziny Dużej, która uprawnia do zakupu biletu dla każdego dziecka do 18 roku życia za symboliczną złotówkę!

Wszystkie informacje o obowiązujących zniżkach na mecze Kolejorza znajdują się tutaj >>>

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce. Instrukcja jak kupić bilet przez internet znajduje się tutaj >>>

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj  a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>> oraz w dziale pomocy FAQ >>>

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDołącz swoje życzenia do urodzinowego, 94-minutowego filmu dla Lecha Poznań
Następny artykułWystawa Studia Plastyki
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here