Śmiertelny wypadek w Zbrudzewie

0
529

W nocy z czwartku 30 czerwca na piątek 1 lipca doszło do wypadku. Kierujący mercedesem zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes Vito, 53-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, jadąc z kierunku miejscowości Niesłabin, na skrzyżowaniu z ul. Śremską, wykonując manewr skrętu w prawo w kierunku Śremu zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

O śmierci kierowcy, Zbigniewa Broniarza poinformowała firma, którą prowadził:

Zbigniew Broniarz był policjantem oraz szefem śremskiej drogówki. W 2012 przeszedł na emeryturę, prowadził własną działalność gospodarczą. Był inicjatorem wielu akcji na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze.

Był również prezesem sekcji piłkarskiej Warty Śrem, której był wiernym kibicem. W 2014 wystąpił w spotkaniu piłkarskim pod nazwą: Śremskie VIPY vs. Sportowcy, który odbył się podczas Dnia Sportu w Śremie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKolejorz pamiętał o bohaterach Poznańskiego Czerwca ’56
Następny artykułWakacyjne śniadania na świeżym powietrzu
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here