Ruszyły zapisy do 5 Mróz Śrem Półmaratonu

0
321

W sobotę 11 czerwca 2016 r. w Śremie odbędzie się najważniejsze święto biegaczy z regionu czyli 5 Mróz Śrem Półmaraton. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w śremskiej połówce.

Ruszyły zapisy do 5 Mróz Śrem Półmaratonu

Ten bieg skierowany jest do osób, które lubią bardziej kameralne imprezy biegowe – limit uczestników wynosi 950 biegaczy. Trasa z atestem, wzorowa organizacja i brak ścisku podczas pokonywania kolejnych kilometrów to cechy, które wyróżniają nasz bieg.

Trasa półmaratonu śremskiego została wytyczona w lewobrzeżnej części Śremu, przebiega przez miejscowości Gaj, Krzyżanowo i Błociszewo. Zamyka się w jednej pętli i pokonać będzie ją można piąty, ostatni raz. Kto chce poprawić swój czas z lat poprzednich, lub kto nie zdążył jeszcze się sprawdzić na tej trasie ma na to ostatnia szansę, gdyż w przyszłym roku planujemy zmienić trasę naszego biegu.

Start 11 czerwca 2016 roku o godzinie 9:00

Tak wyglądała 4 edycja półmaratonu śremskiego:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRomantyczny Ekonomik
Następny artykułVI Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu – są medale Szkoły Walki LEO!
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here