Roxana Tutaj w półfinale Must Be The Music. Teraz wszystko zależy od nas!

1
513

Obecna edycja programu “Must Be the Music” zbliża się do końca. Przed nami dwa półfinały. Jak co roku, uczestnicy pokazali naprawdę wysoki poziom! Wielu utalentowanych osób pokazało swoje możliwości, jednak nie każdy mógł przejść dalej i spróbować swoich sił w półfinale Must Be The Music 2015! Do półfinału programu drogą wyborów przez jury przeszli tylko najlepsi! Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż wśród tych osób jest śremianka, 21-letnia Roxana Tutaj!

W tej chwili los Roxany znajduje się już tylko w rękach telewidzów, gdyż do finału będą mogli awansować artyści wybrani drogą smsową. Tym samym odpowiedź na pytanie: Czy nasza śremianka awansuje do finału zależy wyłącznie od nas! Roxana wystąpi już w najbliższą niedzielę, czyli 10 maja br. w Polsacie. Zachęcamy do głosowania!

 

W dwóch najbliższych odcinkach na żywo na scenie zaprezentują się: wokaliści Romuald Ardanowski, Nina Karpińska, Katarzyna Góras, Nicole Skrętkowska, Magdalena Dąbkowska, Wojciech Bochra, Roxana Tutaj, Justyna Sawicka gitarzysta Marcin Patrzałek i zespoły: Hello My Sunshine, Roots Rockets, Rosa, Black Radio, Call The Sun, People Of The Haze, Reggaeside, Miąższ i duet Patryk Komosa i Łukasz Boliński.

Nagrodą jest 100 tys. złotych oraz występ podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015.

zdjęcie Roxany Tutaj dzięki uprzejmości producenta programu Must Be The Music Tylko Muzyka

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚremscy policjanci zabezpieczyli 11 woreczków z amfetaminą
Następny artykułIV Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Koniecznego
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here