Romantyczny Ekonomik

0
419

W piątek (12.02) w śremskim Ekonomie odbyły się walentynki. Podczas długiej przerwy uczniowie mieli możliwość wysłuchania piosenek o miłości w wykonaniu swoich koleżanek i kolegów. W tym samym czasie mogli również zostawiać swoje walentynki dla ukochanych w szkolnej Poczcie Walentynkowej. Po mini koncercie, który odbył się na korytarzu walentynki trafiły do ich właścicieli. Oprócz świętowania Święta Zakochanych została także wywieszona gazetka z wiadomościami o HIV i AIDS, a także odbył się konkurs z wiedzy o tych chorobach.

Walentynki w Ekonomie były kolejnym dniem wspaniałej zabawy i mówienia o emocjach. Czerwone elementy stroju, serduszka i uśmiechy na twarzach – to widoczne znaki walentynkowej atmosfery w Ekonomie.

Uczniowie dobrze się bawili nie tylko okazując uczucia, ale także słuchając najpiękniejszych piosenek o miłości.

Karolina Tomaszewska III Ei, Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTurnieje piłkarskie Warta Cup, czyli wielka gra małych piłkarzy
Następny artykułRuszyły zapisy do 5 Mróz Śrem Półmaratonu
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here