Pumptrack już gotowy: 2 października oficjalne otwarcie

Długo wyczekiwany Pumptrack w Śremie już gotowy i czeka na swoje oficjalne otwarcie. Budowa toru rozpoczęła się w sierpniu. Plac jeszcze otoczony jest płotem, ale już za kilka dni będzie można wsiadać na rowery 🙂

Pumptrack w Parku Odlewników jeszcze otoczony płotem

Pumptrack w Śremie: oficjalne otwarcie

Już w poniedziałek 2 października br. o godz. 17.00 autorzy zwycięskiego projektu drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego oraz Gminy Śrem zapraszają na otwarcie toru Pumptrack w Parku Śremskich Odlewników. Centrum Rowerowe GreenBike przygotowało pokaz jazdy wyczynowej oraz akrobacji – EKSTREMALNIE NA ROWERZE 🙂

Pumptrack już gotowy: 2 października oficjalne otwarcie

Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Podziel się swoją opinią

6 komentarzy

Co o tym sądzisz?

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.