Przeszczep komórek macierzystych u Kajtka się przyjął!

0
1449
Przeszczep komórek macierzystych u Kajtka się przyjął!
Przeszczep komórek macierzystych u Kajtka się przyjął!

Przeszczep komórek macierzystych u Kajtka się przyjął. Fantastyczną wiadomość przekazała mama Kajetana Lipowicza walczącego z bardzo bolesną chorobą skóry – Epidermolysis Bullosa, czyli pęcherzowe oddzielenie się naskórka.

Pierwszy przeszczep nie udał się, ale dzielny Kajtek walczył dalej.

Zarówno Kajtek, jak i jego mama dzielnie walczą już od kilku lat z chorobą.  Chłopiec w tej chwili przebywa w specjalistycznej klinice w Stanach Zjednoczonych, w której znajduje się dzięki ogólnopolskiej zbiórce pieniędzy za pośrednictwem Fundacji Siepomaga. Potrzebną do wyjazdu kwotę udało się uzbierać w ciągu zaledwie kilku dni. Pomimo ogromnej dawki pieniędzy oraz fachowej opieki, radość przelatała się ze smutkiem. Pierwszy przeszczep nie udał się, ale dzielny Kajtek walczył dalej. Nareszcie się udało!

Wczoraj wieczorem mama Kajtusia podzieliła się dobrą nowiną na profilu facebookowym.

To jest CUD! Niemożliwe – nie istnieje! 100% komórek dawcy!

– napisała

Komentarze oraz polubienia rosną z minuty na minutę. W tej chwili wspis pokubiło ponad 12 tysięcy osób, ale naturalnie nie to jest najważniejsze. Najważniejszą informacją jest to, że Kajtek wygrywa z chorobą. Drugi przeszczep komórek macierzystych się przyjął.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUwaga kierowcy! Od dzisiaj do jutra w Śremie silna mgła!
Następny artykułŚrem oraz Dolsk walczą o Szkołę Małego Inżyniera
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here