Powołanie dla nowej dyrektor Biblioteki Publicznej w Śremie

​2 lipca br. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski wręczył powołanie nowej dyrektor Biblioteki Publicznej im. Heliodora Święcickiego w Śremie. Od 13 lipca br. funkcję dyrektora będzie pełniła pani Anna Laska-Szmyt.

Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie.


Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Podziel się swoją opinią

Co o tym sądzisz?

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.