Powitanie wiosny w Przedszkolu im. Janka Wędrowniczka

0

Spragnione ciepła i zieleni dzieci z grupy “Stokrotki” z Przedszkola nr 7 “Janka Wędrowniczka” w Śremie zorganizowały Dzień Zielony, aby przygotować się do nadejścia wiosny.

Pani Wiosna zawitała do przedszkola. Dzieci śpiewały dla niej piosenki, rozwiązywały zagadki, a także przygotowały niespodzianki- jej portrety. Dzieci z samodzielnie przygotowanych kwiatków stroiły jej sukienki. Nie zabrakło też okazji do wspólnej zabawy. Pani Wiosna częstowała dzieci nowalijkami w kolorze zielonym i zachęcała do ich spożywania.
Po zabawie w sali dzieci wyruszyły barwnym pochodem na spacer ulicami miasta trzymając w rękach zielone i żółte baloniki oraz kolorowe kwiatki. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.

Głośnymi okrzykami i wesołą zabawą przedszkolaki pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę.

Dorota Józefiak, Przedszkole im Janka Wędrowniczka w Śremie

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/115456986237722074799/albumid/6130163963167133857?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpotkanie uczniów klas pływackich z polskim olimpijczykiem Sławomirem Kuczko
Następny artykułDzień Talentów w Przedszkolu Pod Wierzbami

Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here