
Powitanie Lata na plaży miejskiej – organizatorzy poszukują wolontariuszy
W sobotę 24 czerwca na plaży miejskiej w Śremie odbędzie się Powitanie Lata. Organizatorzy imprezy poszukują osób chętnych do pomocy przy rozpoczęciu sezonu. Wszystkie chętne osoby proszone są o kontakt z Basią Sokołowską, tel.: 661235516.
Podczas Powitania Lata, wśród wielu atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie: BodyCombat LesMills, armwrestling, animacje dla najmłodszych, spektakl plenerowy, występy ekip hip-hopowych, losowanie nagród, impreza. Ponadto rejsy łodzią motorową o mocy 400 koni mechanicznych, przejażdżki na bananie, kącik fotograficzny, dekorowanie ciastek, wata cukrowa, dmuchana zjeżdżalnia.
Impreza ma charakter charytatywny.
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.
![Srebrny sukces śremskiej orkiestry na międzynarodowym festiwalu [Zdjęcia] 1 Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie / fot.: Jolanta Mikołajczak](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/PXL_20260606_143124589.PORTRAIT-scaled.webp)

![Boże Ciało w parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie [ZDJĘCIA] 3 IMG 7877 scaled](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_7877-scaled.webp)



