Potrącony starszy mężczyzna na przejściu dla pieszych. Każdy, kto może pomóc…

0
336

W poniedziałkowy poranek w Śremie na ulicy Komorowskiego doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący mitsubishi na przejściu dla pieszych potrącił starszego mężczyznę, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Pieszy niestety nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, nie potrafił go również rozpoznać nikt ze świadków zdarzenia. Wszystkich, którzy mogą pomóc śremskiej policji w ustaleniu tożsamości potrąconego mężczyzny proszeni są o kontakt.

Potrącony mężczyzna ma około 75 lat, około 180 cm wzrostu, siwe włosy, ubrany był w szarą kurtkę, czarne spodnie, czarne buty za kostkę, popielatą czapkę z daszkiem.

Można się zgłaszać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie – ul. Mickiewicza 15 lub też telefonicznie dzwoniąc pod nr 61 28 15 211 lub 997.

Kierujący samochodem był trzeźwy, zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPonad 44 tys. zł. zebranych w Śremie podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Następny artykułŚremski Sport zaprasza na ferie zimowe!
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here