Dwie piesze potrącone przez samochód.

1
348

Wczoraj, w Śremie na skrzyżowaniu ul. Tylnej ze Szkolną doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Mercury Mariner włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa i potrącił dwie piesze, po czym odwiózł je do szpitala.

8 września br., około godz. 10.35, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Śremie na skrzyżowaniu ul. Tylnej ze Szkolną.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego natychmiast udali się do szpitala, gdzie miały oczekiwać osoby uczestniczące w zdarzeniu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że około godz. 10.00 kierujący samochodem marki Mercury Mariner, mieszkaniec gminy Śrem, włączając się do ruchu ze strefy zamieszkania nie udzielił pierwszeństwa i potrącił dwie piesze, mieszkanki Śremu.

Kobiety z obrażeniami ciała przewiózł do szpitala kierujący Mercury Mariner.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Obecnie prowadzimy dalsze czynności w tej sprawie.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnaleziono ciało martwej kobiety
Następny artykułLech – Podbeskidzie: wracamy do walki!
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here