
Póki Pamiętamy – koncert premierowy projektu 11 listopada w Kinoteatrze Słonko
Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert premierowy projektu „Póki Pamiętamy”, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 18:00 w Kinoteatrze Słonko. Koncert jest organizowany w ramach obchodów 100-lecia Powstania Wielkopolskiego oraz 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
W ramach projektu artyści pochodzący i związani ze Śremem stworzyli sześć w pełni autorskich utworów słowno-muzycznych, traktujących o Powstaniu.
W projekcie udział biorą: Klaudia Popielska – muzykolog, pedagog muzyczny, wokalistka; Roxana Tutaj – wokalistka, półfinalistka programu Must Be The Music, Maciej Kómoch – wokalista zespołu Camping Hill, dret – raper, mający na koncie kilka wydawnictw oraz występ na Festiwalu Woodstock, Hajmat – skład rapowy, do tej pory wydali dwie płyty: „Dobranocka” oraz „Wspólna droga”; Maciej ´Ceha” Szymański – producent, dj, instrumentalista oraz realizator dźwięku, mający na koncie współpracę z takimi artystami jak DonGuralEsko, Pih, Kaczor czy Rafi; oraz Hubert Błaszczyk – gitarzysta zespołu Camping Hill.
Wstęp na koncert jest bezpłatny. Rezerwacje w Śremskim Ośrodku Kultury lub pod nr tel.: 61 28 35 904.
Zapraszamy serdecznie!
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.


![Srebrny sukces śremskiej orkiestry na międzynarodowym festiwalu [Zdjęcia] 3 Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie / fot.: Jolanta Mikołajczak](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/PXL_20260606_143124589.PORTRAIT-scaled.webp)



