Podział punktów w meczu z Kłosem Zaniemyśl

0
535

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie piłkarzy Warty Śrem z lokalnym rywalem naszej drużyny, Kłosem Zaniemyśl. Bramkę dla Warty strzelił z rzutu karnego Mikołaj Maśliński. Śremski zespół kończył mecz w 10, gdyż za drugą żółtą kartę zejść z boiska musiał Mocek.

Podział punktów w meczu z Kłosem Zaniemyśl
Podział punktów Warty Śrem w meczu z Kłosem Zaniemyśl (Stadion Miejski w Śremie)

Mecz zakończył się podziałem punktów szczęśliwie dla naszych przeciwników, gdyż przez całe spotkanie widać było wyraźną przewagę warciarzy. Kłos zdobył bramkę “na remis” dopiero w 90 minucie również z rzutu karnego.

Podział punktów w meczu z Kłosem Zaniemyśl

Za tydzień czeka nas mecz wyjazdowy z liderem Piastem Kobylnica – jedziemy z chęcią rewanżu za niesprawiedliwy walkower. Mecz odbędzie się w Gruszczynie 28.05.2016 r. o godz. 16.00, na który kibiców serdecznie zapraszamy.

WARTA Śrem: M. Grzelak, A. Chwaliszewski, D. Skrzypczak, A. Kolański, M. Kolański, M. Błaszczyk, M. Mocek, M. Maśliński (81 B. Domałeczny), M. Berger (46 A. Kaptur), P. Słomczyński (88 B. Pelec), R. Jarek (K. Świder).

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzień Dobry TVN w śremskim ZOO
Następny artykułXVI Gminny Konkurs Matematyczny Liczydełko
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here