Podpalił wycieraczkę oraz drzwi do mieszkania. Miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.

0
321

Do niecodziennej sytuacji doszło 2 lipca około godziny 15 w Śremie. 50 – letni mężczyzna pod wpływem alkoholu podpalił wycieraczkę oraz drzwi do mieszkania. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
2 lipca br., około godz. 15.15, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Śremie na Jezioranach w jednym z bloków doszło do podpalenia wycieraczki i drzwi do mieszkania.

Czynności natychmiast podjęli policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, którzy zatrzymali 50-letniego sprawcę uszkodzenia drzwi. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Został osadzony w “policyjnym areszcie”.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Z ich ustaleń wynika, że 50-latek podpałką do grilla polał drzwi wejściowe do mieszkania, a następnie je podpalił. Drzwi uległy uszkodzeniu. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zadbać o zdrowe zęby u dziecka?
Następny artykułBędą kontrole dotyczące spalania odpadów
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here