Pirat drogowy we mgle w mieście jechał ponad 100 km/h

0
1229
Gęsta mgła
Gęsta mgła

Dwa dni temu ostrzegaliśmy wszystkich o nadciągającej silnej mgle zarówno w Śremie, jak i całej Wielkopolsce. Niestety nie wszyscy kierowcy przejęli się pogorszeniem widoczności na drodze.

Pirat drogowy jechał we mgle ponad 100 km/h

Policjanci śremskiej drogówki zatrzymali pirata drogowego, który w Chwałkowie Kościelnym nie zważając na bezpieczeństwo swoje i innych, przepisy ruchu drogowego i trudne warunki atmosferyczne pędził z prędkością 108 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.
Kierowcą bez wyobraźni był 27 – letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego. Mundurowi ukarali go mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 pkt. karnymi. Piratowi drogowemu funkcjonariusze zatrzymali też prawo jazdy, które przekazano właściwemu Staroście, a ten wyda decyzję administracyjną o zatrzymaniu tego dokumentu na okres 3 miesięcy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚrem oraz Dolsk walczą o Szkołę Małego Inżyniera
Następny artykułDzień Poezji Dziecięcej w Przedszkolu im. Janka Wędrowniczka w Śremie
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here