Piłkarska akcja “Gol dla Zuzi”: udało się zebrać ponad 2000zł

1
425

Dnia 5 marca 2016 na Sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie odbył się charytatywny turniej piłki nożnej „Gol dla Zuzi”. Akcja zainicjowana została przez uczniów klasy 1E, którzy biorąc udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” podjęli się realizacji projektu społecznego.

Młodzi ekonomiści poprzez zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności z zakresu zarządzania projektem, połączyli to z praktycznym działaniem o charakterze charytatywnym.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn, z których każda wsparła leczenia i rehabilitację Zuzi poprzez wpisowe oraz datki do puszek. Łącznie z prowadzoną zbiórką do puszek w szkole oraz wpłatami na konto, na pomoc Zuzi Lambryczak udało się zebrać nieco ponad 2000 zł.

Zwycięzcami sobotniego turnieju zostały następujące drużyny: AA (I miejsce), Ludzie sztosy (II miejsce), Burgerasznyta (III miejsce), które otrzymały pamiątkowe medale i upominki ufundowane przez sponsorów.

Społeczność ZSzE organizuje kolejną akcję charytatywną Aktywny Ekonom 4, która odbędzie się dnia 2 kwietnia w Parku Miejskim. Tym razem będziemy biegać dla Szymona Majewskiego chorującego na stwardnienie rozsiane. Zapraszamy!

Piłkarska akcja Gol dla Zuzi: udało się zebrać ponad 2000zł
Aktywny Ekonom 4 – dla Szymona
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDrzwi Otwarte Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie
Następny artykułNieudana wyprawa piłkarzy Warty do Gostynia
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here