
Pierwszy rajd rowerowy po Gminie Brodnica

W sobotę (08.07) Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Brodnickiej Gniazdo zorganizowało w swojej gminie pierwszy rajd rowerowy.
Rowerzyści zebrali się pod budynkiem Urzędu Gminy przed 10:00. Po czym wyruszyli przez Sulejewo Folwark, Grzybno i Rogaczewo do Szołder. Tam czekały słodkie przekąski i niespodzianki.
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.
























![Srebrny sukces śremskiej orkiestry na międzynarodowym festiwalu [Zdjęcia] 27 Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie / fot.: Jolanta Mikołajczak](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/PXL_20260606_143124589.PORTRAIT-scaled.webp)





