Pierwszy rajd rowerowy po Gminie Brodnica

W sobotę (08.07) Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Brodnickiej Gniazdo zorganizowało w swojej gminie pierwszy rajd rowerowy.

Rowerzyści zebrali się pod budynkiem Urzędu Gminy przed 10:00. Po czym wyruszyli przez Sulejewo Folwark, Grzybno i Rogaczewo do Szołder. Tam czekały słodkie przekąski i niespodzianki.


Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Podziel się swoją opinią

Co o tym sądzisz?

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.